کاغذ دیواری مدرن

کاربرد کاغذ دیواری مدرن 

در گزینش کاغذ دیواری های مدرن احتیاج به دقت و تمرکز بالایی داریم. کاغذ دیواری رابطه ای تنگاتنگ با مبلمان و در نهایت با دکوراسیون خانگی ما دارد؛ اگر مبلمان کلاسیک دارید بهتر است هرگز سراغ کاغذ دیواری مدرن نروید. عالی ترین راه کمک گرفتن از یک کارشناس حرفه ای طراح دکوراسیون میباشد که شما را راهنمایی میکند و ممکن است انتخاب شما با معیارهای شخصی در نظر اول زیبا باشد اما در نهایت بعد از مدتی تکراری میشود.

کاغذ‌ دیواری با نمای منظره

دنیایی که از یک کاغذ دیواری مدرن جلوی چشم ما قرار میگیرد می‌تواند یک نقاشی معروف یا مکانی تاریخی یا منظره ای از تابستان باشد. استفاده از کاغذ دیواری جدید به ما کمک میکند تا غیر از دیوار دنیایی که به آن  علاقه دارید جلوی چشمانتان قرار گیرد.کاغذ دیواری مدرن تعریفی کاملا جدید از دکوراسیون نشان میدهد،دیوارهایی که نه‌تنها دیگر موانعی نیستند، بلکه گل نیز میدهند.

انتخاب هوشمندانه کاغذ دیواری مدرن در دکوراسیون منزل

برای داشتن دکوراسیون به سبک مدرن، بهترین گزینه انتخاب کاغذ دیواری ساده و تک رنگ می باشد. اگر قرار هست از کاغذ دیواری طرح دار در دکوراسیون مدرن استفاده شود بهتر هست از کاغذ دیواری هایی با طرح ها و نقش های منظم و ساده استفاده شود.

معیار انتخاب کاغذ دیواری مدرن

زمانی که برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری مدرن شروع به دیدن نقش و طرح های مختلف می کنید ،ممکن است تعدد طرح های مدرن آنها کمی شما را سردرگم کرده و توانایی انتخاب درست را از شما خواهد گرفت.دراین قسمت میخواهیم که با گفتن چند نکته ی ساده به شما در  بهترین خرید کاغذ دیواری کمک کنیم.
ست کردن کاغذ دیواری با وسایل و مبلمان خانه به شما یک فضای یکدست و دکوراسیونی زیبا میدهد،این در حالی هست که اگر در هنگام انتخاب کاغذ دیواری به رنگ و طرح مبلمان و کفپوش ها توجه نکنید همان کاغذ دیواری فضای خانه یا محل مورد نظر شما تبدیل به مکانی آشفته و شلوغ میکند که نمیتوانیددر آن احساس آرامش و تمرکز ذهنی داشته باشید.
اگر میخواهید با حوصله فضایی متفاوت و خاص را برای محل کار یا منزل خود تدارک ببینید و اهل ریسک کردن هستید به شما پیشنهاد میکنیم که دست روی کاغذ دیواری هایی بگذارید که چندین رنگ در کنار هم و از تنالیته های متفاوت درآن استفاده شده است.

با کلیک بر روی لینک زیر می توانید با نحوه صحیح نصب کاغذ دیواری مدرن آشنا شوید:

نصب صحیح کاغذ دیواری مدرن

در دکوراسیون مدرن حرف اول را کاغذ دیواری های ساده و تک رنگ می زنند . نکته قابل اهمیت این هست، کسانی که کاغذ دیواری ساده و مدرن را انتخاب می کنند افراد باهوشی هستند چونکه کاغذ دیواری ساده با همه نوع مبلمان و وسایل همخوانی دارد و بعد از گذشت مدت زیاد از دکوراسیون خسته نمی شوید و در واقع این انتخاب هوشمندانه کاغذ دیواری، نتیجه مطلوبی را به جا می گذارد.


کاغذ دیواری

طرح کاغذ دیواری مدرن

انواع طرح کاغذ دیواری مدرن در نظر گرفته شده اند، آنقدر متنوع و جذاب هستن که برخی از آنها را میتوان به عنوان تابلویی هنری با ابعادی به اندازه ی یک دیوار برای فضای اداری، منزل و یا مکان های تجاری و آموزشی در نظر گرفت. این طرح ها آنقدر در یک فضا بخوبی میتوانند نقش خود را ایفا کنند که با استفاده از کاغذ دیواری مدرن بر روی یک دیوار تمام آن فضا با حس و حال همان طرح شناخته میشود. این طرح ها که اکثرا شامل الگوها و نقش هایی کاملا انتزاعی و ییا هندسی اند. در هر رنگی که شما درنظر داشته باشید قابل دسترس اند و فضای خاص مورد نظرتان را به مخاطبان انتقال میدهند. این طرح از کاغذ های دیواری بعلت تنوع زیاد در مکانهایی با کاربری های متفاوت قابل استفاده اند. بطور مثال در منازل شما،بخصوص خانه های آپارتمانی که دیوار پشت تلویزیون نمایی محسوب میشود که همه تمرکز ها بصورت ناخودآگاه برآن است،استفاده از کاغذ دیواری با طرحی مدرن توصیه می شود. 

کاغذ دیواری طرح مدرن 

همان طور که گفته شد، کاغذ دیواری مدرن اکثرا طرح هایی با اشکال هندسی یا انتزاعی هستند که از ترکیب طرح های ساده و تکرار یک طرح کلی بصورت مدولار و یا ترکیبی از عناصر فانتزی با پشت زمینه های خلوت و ساده که در برخی از مدل ها دارای اختلاف رنگ شدید و آشکار و در برخی دیگر باحالتی یکنواخت و با استفاده از ترکیب رنگهایی کاملا نزدیک به هم و یا هم خانواده می باشد. برخی از کارخانه های تولید کاغذ دیواری تا حدی دست مشتریان خود را در انتخاب کاغذ دیواری باز گذاشته اند که حتی اگر طرح مورد نظر خود را در آلبوم فروشگاه ها نیافتید و یا ترکیب رنگی خاص که در نظر دارید را نتوانستید با طرح دلخواه خود یکجا داشته باشید، میتوانید مشخصات طرح دلخواه خود را به کارخانه سفارش داده و دقیقا همان کاغذ دیواری که میخواستید را دریافت نمایید.

کاغذ دیواری

هر کاغذ دیواری که میخواهید را تصور کنید

کاغذ دیواری مدرن تصور ما را از دیواری که میخواهیم تمام مدت به آن خیره شویم تغییر میدهد. ما به آسانی میتوانیم برای نمای دیوارمان یک منظره یا تصویر گل یا شهر مورد علاقه یا یک بنای تاریخی قرار دهیم  و از دنیای کاغذ دیواری خود مناظر شگفت انگیزی را تجربه کنیم.اگر چندان به مکان های تاریخی علاقه نداشته باشیم میتوانیم صحنه هایی از زیبایی های فصول مختلف مقابل چشمانمان قرار دهیم. خصوصیت این کاغذ‌ دیواری‌ های دیجیتالی ملموس و طبیعی‌ بودن تصویر انتخابی در آن‌هاست. در این روش کاغذ دیواری چاپ شده با یک لایه دیجیتالی روی هم منطبق شده و روی دیوار قرار میگیرند. در حقیقت امکانات چاپ دیجیتال این فرصت را در اختیار ما قرار می‌دهد تا هر تصویری را که دوست داریم در هر ابعادی برای دیوار مورد نظرمان انتخاب کنیم.

بازی با فرم‌های هندسی در کاغذ دیواری

انواعی از کاغذ دیواری های مدرن هستند که روی اشکال هندسی مختلف فوکوس میکنند. در واقع ویژگی اصلی آن ترکیب هنرمندانه تصاویر هندسی با هم می باشد. طرح های پر نقش و نگاری که در گذشته در کاغذهای دیواری شایع بود امروزه جای خود را به طرح های هندسی گوناگونی داده است. طرح‌ها و فرم‌های هندسی به صورت تکرارشونده روی سطوح رنگی کاغذ دیواری‌ها با تنوع بسیاری به چشم می‌خورند و به فضای خانه ما حال‌و هوایی متفاوت و کاملا مدرن می‌دهند.

کاغذ دیواری مدرن و فرم هندسی

کاغذ دیواری مدرن اداری 

بهترین و به روز ترین طرح ها و مدل های کاغذ دیواری های اداری ،طرح های هندسی مدولار و طرح های سه بعدی هستند که به تازگی وارد بازار کاغذهای دیواری شده اند ،اما سریعتر از ان تبدیل به یکی از محبوب ترین طرح ها برای دکوراسیون های امروزی شده اند.این طرح های سه بعدی در فضای کار شما،ذهنتان را از خستگی کاری و روال های اداری کسل کننده دور کرده و به شما قدرت داشتن تفکری آزاد و خلاقانه را خواهد داد و در کنار آن جذابیت این طرح ها ،به مکان کسب و کار شما جلوه ای مدرن و جذب کننده خواهد داد.اکثرا رنگ هایی را برای طرح های مدرن کاغذ دیواری میپسندند که تیره تر بوده و رسمی تر جلوه بنماید،مانند رنگهای طوسی،مشکی،دودی ،خاکستری و ... میباشد.

انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری اداری

 طرح هایی که در خانه تان برای دیوار ها استفاده مینمایید با طرح ها و رنگهایی که برای فضاهای اداری و تجاری استفاده میشوند کاملا متفاوت است، زیرا این نوع از فضا ها بر خلاف فضای منزل که در آن احساس آرامش و صمیمیتی خاص بایستی برپا باشد و تمام افراد بیشترین زمان خود را در رده های سنی مختلف در آن میگذرانند و فضایی برای ایجاد حس آرامش و استراحت و صمیمیت میباشد، فضاهای اداری و تجاری بدلیل اینکه مخاطبان متفاوتی دارند و بایستی در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین تاثیر گذاری را بر مخاطب خود داشته باشند و در عین حال این دسته از فضاها در آنها حال هوای صمیمیت جای خود را به فضایی رسمی داده است که در آن بایستی حسی را متناسب با کاربری فضا بر مخاطبین القا نمود که این کار بدلیل تخصصی بودن، بایستی به یک کارشناس معماری داخلی سپرده شود. کاغذ های دیواری که مختص به فضاهای اداری طراحی میشوند، دارای رنگهای سنگین و طرح هایی خاص آن محل کار میباشند. در واقع اگر شما میخواهید از کاغذ دیواری برای تغییر دکوراسیون داخلی فضای اداری محل کار خود استفاده نمائید و با کاغذهای دیواری معماری داخلی فضای اداری خود را تحت تاثیر قرار دهید، بدانید که بهترین گزینه را انتخاب نموده اید. کاغذ های دیواری میتوانید با مبلمان بخش اداری یا با میزهای طرح چوب اتاق کنفرانس یا هر طرح دیگری که میتواند به شما در ماندن بیشتر در آن فضا ،بدون از دست دادن انرژی خود کمک نماید استفاده کنید.

کاغذ دیواری

طرح کاغذ دیواری مدرن

با پیشرفت کردن صنعت و تکنولوژی و گسترش راه های ارتباطی ،صنعت در ساخت کاغذهای دیواری تا جایی پیشرفت کرده است که میتوانید هر عکسی را برای چاپ برروی کاغذ دیواری جدید با کیفیت دلخواه خود و در ابعاد مورد نظر خود سفارش دهید. پیشرفت راه های ارتباطی نیز به جایی رسیده است که شما میتوانید در هر زمان و هر طرحی را که مد نظر داشته باشید با مشخصات معین با یک سرچ اینترنتی پیدا کرده و سفارش دهید تا به محل مورد نظر شما ارسال شود.و در اکثر اپلیکیشن های ارتباط جمعی کافیست تا نام طرحی را که مد نظر دارید را جستجو کنید تا دنیایی از طرح ها و رنگها در جنس های مختلف پیش روی شما قرار بگیرد.
اما در این رقابتی که برسرطرح های متنوع تر کاغذ دیواری جدید در میان برند ها برپاست،احتمال اینکه احساس سر در گمی کنید و نتوانید انتخاب درست خود را انجام دهید ،بسیار زیاد است.
اکثر طراحان این را میدانند که در این دنیای شلوغ امروزی و باوجود مشغله های فکری زیاد،خیاان های شلوغ و تعدد کارها در زندگی مردم امروزه،همه در فضاهای استراحت ومنزل یا فضای کار خود و یا حتی در فضاهای تفریح نیازمند محیطی خلوت هستند تا به آنها ،مجالی برای احساس آرامش را بدهد.پس طرح های شلوغ ایده خوبی برای دیوارهای محل مورد نظر و بروز شما نیست.

کاغذ دیواری مدرن - ماشی آجری

20sf42

کاغذ دیواری مدرن تیراژه هارمونی - کرم رنگ - طرح برگ

20sf43

کاغذ دیواری مدرن پذیرایی - کرم روشن - طرح برگ

20sf45

کاغذ دیواری مدرن - طوسی - کرم رنگ - طرح برگ

20sf46

کاغذ دیواری مدرن تیراژه هارمونی - کرم رنگ - طرح تکسچر

722074

کاغذ دیواری مدرن - کرم رنگ - طرح مربعی کوچک

80101

کاغذ دیواری مدرن - طوسی آجری رنگ - طرح مربعی

80102

کاغذ دیواری مدرن - استخوانی آبی رنگ - طرح مربعی

80103

کاغذ دیواری مدرن -صورتی مشکی رنگ - طرح مربعی

80104

کاغذ دیواری مدرن - چوبی آجری رنگ - طرح مربعی

80105

کاغذ دیواری مدرن - رنگ کرم - طرح راه راه تکسچر

80401

کاغذ دیواری مدرن - رنگ صورتی - طرح راه راه تکسچر

80402

کاغذ دیواری مدرن - رنگ صورتی شکلاتی - طرح راه راه تکسچر

80601

کاغذ دیواری مدرن - رنگ بین صورتی و آجری - طرح تکسچر

80604

کاغذ دیواری مدرن - رنگ نسکافه ای روشن - طرح تکسچر

80605

کاغذ دیواری مدرن - کد 88016

88016

کاغذ دیواری مدرن - کد 88018

88018

کاغذ دیواری مدرن - رنگ ماشی سیر

88019

کاغذ دیواری مدرن - رنگ ماشی قهوه ای

88021

کاغذ دیواری مدرن - رنگ کرم طوسی راه راه

88041

کاغذ دیواری مدرن - رنگ آجری طرح چوب

88042

کاغذ دیواری مدرن - رنگ زیتونی طرح چوب راه راه

88043

کاغذ دیواری مدرن - رنگ قهوه ای سوخته طرح چوب ملچ

88044

کاغذ دیواری مدرن - رنگ رکم صورتی ساده

88054

کاغذ دیواری مدرن - رنگ ماشی کد 88056

88056

کاغذ دیواری مدرن - رنگ کرم ساده

88063

کاغذ دیواری مدرن - رنگ کرم نسکافه ای ساده

88064

کاغذ دیواری

88065

کاغذ دیواری

88066

کاغذ دیواری

950202p

کاغذ دیواری

950203p

کاغذ دیواری

950206p

کاغذ دیواری

950302

کاغذ دیواری

950304

کاغذ دیواری

950401

کاغذ دیواری

950402

کاغذ دیواری

950403

کاغذ دیواری

950404

کاغذ دیواری

S121008

کاغذ دیواری

S121009

کاغذ دیواری

S121010

کاغذ دیواری

S121012

کاغذ دیواری

S121013

کاغذ دیواری

S121014

کاغذ دیواری

S121022

کاغذ دیواری

S121023

کاغذ دیواری

S121024

کاغذ دیواری

S121025

کاغذ دیواری

S121028

کاغذ دیواری

S121029

کاغذ دیواری

S121030

کاغذ دیواری

S121031

کاغذ دیواری

S121032

کاغذ دیواری

S121036

کاغذ دیواری

S121037

کاغذ دیواری

S121038

کاغذ دیواری

S121039

کاغذ دیواری

S121040

کاغذ دیواری

6002

کاغذ دیواری

6003

کاغذ دیواری

6004

کاغذ دیواری

6006

کاغذ دیواری

6008

کاغذ دیواری

6009

کاغذ دیواری

6012

کاغذ دیواری

6017

کاغذ دیواری

6023

کاغذ دیواری

6025

کاغذ دیواری

6027

کاغذ دیواری

6044

کاغذ دیواری

6046

کاغذ دیواری

6048

کاغذ دیواری

6049

کاغذ دیواری

6050

کاغذ دیواری

6051

کاغذ دیواری

6052

کاغذ دیواری

6053

کاغذ دیواری

6056

کاغذ دیواری

6057

کاغذ دیواری

6058

کاغذ دیواری

6060

کاغذ دیواری

6062

کاغذ دیواری

6064

کاغذ دیواری

6065

کاغذ دیواری

6067

کاغذ دیواری

6069

کاغذ دیواری

6070

کاغذ دیواری

6072

کاغذ دیواری

6075

کاغذ دیواری

6076

کاغذ دیواری

6077

کاغذ دیواری

6078

کاغذ دیواری

6079

کاغذ دیواری

6080

کاغذ دیواری

6081

کاغذ دیواری

6082

کاغذ دیواری

6083

کاغذ دیواری

6084

کاغذ دیواری

6086

کاغذ دیواری

6087

کاغذ دیواری

6088

کاغذ دیواری

6089

کاغذ دیواری

6091

کاغذ دیواری

6092