کاغذ دیواری برجسته

کاغذدیواری برجسته چیست؟

یکی از انواع کاغذ دیواری های زیبا، کاغذ دیواری برجسته می باشد که دارای طرح های بسیا زیبا و متفاوت است  و رگه های آن و طرح های آن به گونه ای بسیار طبیعی و قابل باور لمس کردنی می باشد و همین علت اصلی پرطرفدار بودن این کاغذ می باشد و نکته ی بسیار مهم نصب آسان و راحت این کاغذ می باشد که با اینکه کمی وزن بیشتر نسبت به کاغذ دیواری های معمولی دارد ولی خیلی راحت بر روی دیوار پایدار باقی و ثبات خود را حفظ می کند.

طرح کاغذ دیواری برجسته

این نوع دیوار پوش از طرح هایی تشکیل شده که روی آن خطوط و تصاویر آن بسیار برجسته بنظر می رسد. مثلاً برخی از دیوار پوش ها بصورت مخمل می باشند و بعضی دیگر داری الیافی هستند که روی هم تنیده شده بنظر می رسند.بعضی از انواع آن از جنس pvc است. در بعضی از کاغذهای دیواری طرح های متصل شده از جنس ابریشم میباشند. بطور کلی عمده این طرح ها بسیار لاکچری و فاخر می باشند و مخصوص خانه هایی هستند که صاحبانشان از نظر مالی متمول می باشند . برخی از کاغذ دیواری برجسته دارای طرح های هایی هستند که روی کاغذ سنگ های ریز زینتی و یا سنگ های رنگی کار شده است. بیشتر این نوع کاغذ ها بصورت دست ساز می باشند.

کاغذ دیواری برجسته

ویژگی های کاغذ دیواری برجسته

انسان به طور ذاتی دنبال زیبایی است و همین عاملی می باشد که همواره دنبال ابداع روش های تازه باشد. که او را در رسیدن به زیبایی همراهی کند و همین علت باعث به وجود آمدن صنایع مختلف شده که از جمله این صنعت ها می توان به کاغذ اشاره کرد.در سال های اخیر صنایع کاغذ سازی جایگاه بسیار عالی ای بین صنایع مختلف پیدا کرده.ذهن انسان همیشه تنوع طلب و به دنبال خلق پدیده های جدید بوده همین علت است که این پدیده ها را دربخش های مختلف زندگی برای انسان قابل درک می کند که حاصل آن به وجود آمدن انواع کاغذهای دیواری می باشد که امروزه نوعی از آن به نام کاغذ دیواری برجسته از محبوبیت بالایی بین خریداران برخوردار شده و روز به روز موارد  به این محبوبیت افزوده می شود.

طرح های زیبای کاغذ دیواری برجسته

تکنولوژی عامل اصلی به وجود آمدن این نوع دیوار پوش بود و طرح های زیبای این کاغذ ها باعث محبوبیت آن شده است.اگر کسی به دنبال ایجاد زیبایی در محیط کار یا منزل خود است شاید کاغذ دیواری به عنوان بهترین گزینه برای او در نظر گرفته شود.کاغذ دیواری برجسته نیز افراد و اشخاص زیادی را جذب خود کرده است .اما مهمترین نکته در رابطه با هر نوع  دیوارپوش روش و شرایط صحیح نصب آن است که آن را زیبا میکند، در حقیقت نصب صحیح آن باعث جلب توجه در نتیجه افزایش مخاطب آن میشود. تنوع در طرح ها و رنگ های خیره کننده ی کاغذهای دیواری برجسته دست مردم را برای انتخاب های صحیح باز می سازد. نکته ی جالب در مورد این نوع کاغذ دیواری برجسته شست و شو راحت و نگهداری آسان از آن میباشد.

کاغذ دیواری برجسته دو رنگ - استخوانی تیره و ابی تیره

801140

کاغذ دیواری برجسته دو رنگ - سفید و مشکی

801141

کاغذ دیواری برجسته دو رنگ - خاکستری  و مشکی

801142

کاغذ دیواری برجسته  دو رنگ - نارنجی و کاهی روشن

801143

کاغذ دیواری برجسته  دو رنگ - قهوه ای سوخته و کاهی

801144

کاغذ دیواری برجسته طرح دار - مشکی و نقره ای

801151

کاغذ دیواری برجسته طرح دار - نارنجی و کاهی

801152

کاغذ دیواری برجسته طرح دار - برنز کدر و کاکائویی

801153

کاغذ دیواری برجسته با گل های صورتی

80301

کاغذ دیواری برجسته طرح گلدار گندمی

80304

کاغذ دیواری برجسته طرح دار رنگ خاکی

80504

کاغذ دیواری برجسته طرح دار گندمی

80505

کاغذ دیواری برجسته طرح دار با پس زمینه  سرمه ای

A501

کاغذ دیواری برجسته طرح دار با پس زمینه  زیتونی

A502

کاغذ دیواری برجسته گلدار رنگ گندمی

A503

کاغذ دیواری برجسته گلدار رنگ خاکستری تیره

A504

کاغذ دیواری برجسته گلدار رنگ سفید مایل به شیری

A505

کاغذ دیواری برجسته طرح گلدار - نخودی

A506

کاغذ دیواری برجسته گلدار رنگ بنفش

A507

کاغذ دیواری برجسته طرح گل دار رنگ کرم

Br19301