نصب پارکت لمینت باراباس

مراحل نصب پارکت لمینت باراباس

ابتدا پس از بازدید از محیط و تایید کف و ارزیابی اینکه مناسب نصب پارکت لمینت باشد (کاملا صاف و بدون ناهمواری) شروع به کاردک کشی و تمیز کردن کف تا مرحله نهایی نظافت که جاروبرقی باشد انجام دهید تا خاک کف کاملا گرفته شود. بسته های لمینت را کنار دیوار اصلی فضا یا سالن یا اتاق(دیوار اصلی یعنی بدون هیچ عیبی ریسمان باشد و صاف) قرار داده و به طور منظم می چینیم و بعد شروع به بازکردن بسته های لمينت می کنیم و چند تایل از لمینت ها را با گونیا می بریم تا برای نصب آماده باشیم. لمینت ها را بصورت نامنظم و رندوم از دیوار اصلی نصب می کنیم، به طوریکه با فاصله 8 میل از دیوار اصلی و کل دیوارهای فضا (به جهت انبساط و انقباض لمینت) باشند. 

 نصب پارکت لمینت باراباس

فاصله پارکت لمینت از دیوار ها

شرایط آب و هوایی منطقه در گذاشتن فاصله پارکت لمینت ها از دیوار تعیین کننده است. مثلا در شمال و جنوب ایران یک و نیم سانتی متر فاصله الزامی است.همچنین متراژ فضا را برای جداکردن اتاق ها از فضای سالن در نظر بگیرید، قسمت راهرو پایه چارچوب درب اتاق و سالن را باید با دقت بیشتری ببرید زیرا این بخش از لمینت ها با هیچ ابزاری پوشیده نمی شود و حداکثر فاصله برای چارچوب ها را می توان 3 میل دانست.

نصب پارکت لمینت

آموزش نصب قرنیز

بعد از انجام کامل نصب پارکت لمینت در تمام فضاها می توان برای نصب قرنیز اقدام نمود.نوار جانبی مانند میانه، گرده، لب پله و اسکوتی را در انتهای کار با چسب آکواریوم و چسب یک دو سه انجام دهید. جهت نصب قرنیز برای دیوارهای گچی از دستگاه کمپرسور استفاده شود که در صورت نیاز بدون خرابی دیوار و خسارت قابل تعویض باشد و در زمانی که دیوار قرنیز سنگی است حتما از چسب آکواریوم برای نصب قرنیز استفاده شود.در صورت وجود درخواست براي راهنمايي بيشتر مشاورين تيراژه هارموني همواره با شما خواهند بود تا به بهترين شكل و مطابق با خواسته هایتان شما را راهنمایی كنند.

پارکت لمینت باراباس

مزایای پارکت لمینت

پارکت از نظر بهداشتی: پاركت بهترین وسیله برای سلامتی، طبیعی و آرام بخش

  • از نظر اقتصادی: مقرون به صرفه(سايت فروش پاركت )
  • از نظر حرارت:پاركت عایق سرما، گرما و صدا
  • شرایط ضمانت و نکات پیش از نصب پارکت لمینت باراباس
  • نظافت و مدت ضمانت پارکت-لمینت باراباس

شرکت تیراژه هارمونی ارائه دهنده کاغذ دیواری وپارکت لمینت با بهترین کیفیت 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید