خانه کوچک اما بزرگ داشته باشید!

خانه کوچک اما بزرگ داشته باشید!

تاثیر کاغذ دیواری در بزرگ نشان دادن خانه

زندگی شهرنشینی و دنیای مدرن سبب شده تا خانه های بزرگ تبدیل به آپارتمان ها و مجتمع ها و سازه های بزرگ اما در عین حال خانه های کوچک شوندو پیوسته افراد نگران این موضوع هستند که چطور خانه های کوچک و محیط داخلی و دکوراسیون آن را طراحی کنند تا دلتنگی و کوچکی آن را احساس نکنند.

گروه تیراژه هارمونی با بهره گیری از متخصصین طراحی، روانشناسی اجتماعی و ارتباطات کوشیده تا با بررسی آخرین دست یافته های حوزه کاغذ دیواری و پارکت لمینت باراباس و مطابقت آن با فضاهای موجود در ساخت و سازهای کشور الگوهای مناسبی را تهیه و ارائه نماید که با استفاده از آنها این نگرانی هر روز کمتر و کمتر گردد.

مجموعه تیراژه هارمونی با ارائه طرح ها و رنگ های متنوع در کاغذ دیواری و پارکت لمینت، این امکان را فراهم آورده تا با انتخاب ترکیبی مناسب محیط دلنوازی را برای خود بسازید.

تاثیر کاغذ دیواری بر اندازه خانه

انواع کاغذ دیواری

تیراژه هارمونی با طرح های جدید کاغذ دیواری، پی وی سی، کاغذ دیواری فوم، کاغذ دیواری تصویری، کاغذ دیواری مخملی، کاغذ دیواری دوختی، کاغذ دیواری نگینی ، کاغذ دیواری کریستالی و  کاغذ دیواری سه بعدی این امکان را فراهم آورده تا سلایق گوناگون را دربرگیرد و گستره ای از محصولات خود را در نظر شما عزیزان قرار دهد تا بتوانید انتخابی آسان و مطمئن داشته باشید.

بابت مطالعه مطلب خانه کوچک اما بزرگ داشته باشید از شما سپاسگزاریم

Add comment


Security code
Refresh