قیمت کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری مناسب

هزینه و قیمت کاغذ دیواری ها مقداری گیج كننده است. قیمتی كه در آلبوم‌ها برای هر نوع کاغذ دیواری قید شده است برای یك رول از کاغذ دیواری است. در حالی كه رول‌های کاغذ دیواری‌ها برای فروش دو برابر یا سه برابر یك رول تكی تولید می‌شوند.

روش محاسبه قیمت کاغذ دیواری

این كار سبب گمراهی افراد در محاسبه هزینه‌ها می‌شود؛ اما این كار دلیل دارد.فروش کاغذ دیواری‌ها در رول‌های دو برابر و سه برابر، می‌تواند متراژ بیشتری کاغذ دیواری را نسبت به یك رول واحد در اختیار شما بگذارد. یك رول واحد تنها دارای 4 متر و 11.5 سانتی‌متر (13.5 فوت) کاغذ دیواری‌ است در حالی كه رول‌های دو برابر دارای 8 متر و 23 سانتی‌متر ( 27 فوت) کاغذ دیواری هستند. بنابراین اگر طول دیوار شما 2 متر و 75 سانتی‌متر (9فوت) است، شما تنها می‌توانید سه ردیف کاغذ دیواری از یك رول واحد روی آن دیوار قرار دهید.


قیمت کاغذ دیواری

رول های کاغذ دیواری

رول‌های کاغذ دیواری دارای عرض‌های مختلفی نیز هست. انواع اروپایی آنها دارای عرض 52 سانتی‌متر (20.5 اینچ) است در حالی كه رول کاغذ دیواری‌های آمریكایی عرض 68.5 سانتی‌متر (27 اینچ) دارد. یعنی مسلما شما می‌توانید مقدار بیشتری از دیوار را با یك رول کاغذ دیواری آمریكایی نسبت به یك رول کاغذ دیواری اروپایی بپوشانید. مورد دیگری كه روی قیمت کاغذ دیواری تاثیر می‌گذارد؛ طرحی است كه انتخاب می‌كنید. به طور كلی دو نوع طرح برای کاغذ دیواری وجود دارد: طرح‌های مستقیم و صاف و طرح‌های منحنی شكل. طرح‌های مستقیم و صاف مانند طرح‌های راه راه عمودی و افقی كه باید در قسمت درزها تنظیم شوند و طرح‌های منحنی شكل نیز مانند طرح‌های گلدار و هندسی هستند كه باز هم باید در قسمت درزها تنظیم شوند.

روش محاسه متراژکاغذ دیواری

این تنظیمات در قسمت درزها به طوری كه دنباله طرح‌ها از ردیفی به ردیف دیگر رعایت شود، نیاز به متراژ بیشتری کاغذ دیواری دارد كه در این زمینه و اینكه طرح انتخابی شما به چه مقدار متراژ اضافه نیاز دارد، باید از فروشنده كمك بگیرید.از این رو باید حتما دیوارهای اتاق را با دقت اندازه‌گیری كنید و هنگام سفارش آنها را به همراه داشته باشید. در نظر گرفتن در و پنجره‌ها را فراموش نكنید. حتی توصیه می‌شود به همراه متراژ، طرحی ساده از فضا را روی كاغذ پیاده كره و به همراه داشته باشید.زمانی كه متراژ لازم را برای کاغذ دیواری محاسبه كردید، توصیه می‌كنیم یك یا دو رول کاغذ دیواری اضافه از حد نیاز را خریداری كنید تا در صورت اشتباه در اندازه‌گیری یا خراب شدن قسمتی از کاغذ دیواری، بتوانید از آن مقدار اضافی استفاده كنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید