کاغذ دیواری تصویری

 طرح های کاغذ دیواری تصویری 

یک پیشنهاد عالی برای ایجاد طرح مدرن و جدید در دیوار اتاق  کاغذ دیواری تصویری است . دلیل آن راحت تر بودن نصب آن و هم چنین ارزان تر بودن نسبت به مبلمان میباشد.انتخاب نوع مناسب آن کمی پیچیده است زیرا ارزش گذاری یک اثر هنری یک عامل درونی میباشد . حسی که هر فرد نسبت به تصاویر هنری یک کاغذ دیواری تصویری دارد ممکن است با بقیه متفاوت باشد.

 به دلیل تنوع طلبی و هم چنین استقبال از کاغذ دیواری تصویری امروزه انواع مختلفی از آن بوجود آمده. کاغذ دیواری تصویری بطور عمده تصاویر زیبا،نماهای شهرها؛ و صحنه های تاریخی می باشد که می تواند هر سلیقه ای را برای خرید یک پوستر دیواری راضی کند. 

پوستر دیواری بطور کلی در چهار سایز 8 تیکه (368 در 254 سانتی متر) ، 4 تیکه ( 254 در 186 سانتی متر ) ، 2 پانل ( 90 در 220 سانتی متر ) و تک پانل ( 184 در 127 سانتی متر ) عرضه می شود که خریدار این ابعاد را برای انتخاب مناسب یک پوستر دیواری باید در نظر داشته باشد.مهمترین عامل در یک پوستر دیواری که آنرا زیبا و منحصر بفرد می کند چاپ و رنگبندی آن می باشد.

کاغذ دیواری تصویری

ویژگی های کاغذ دیواری های تصویری

کاغذ دیواری تصویری در واقع نوعی از کاغذ دیواری است که تصویر خاصی روی آن چاپ میشود .نمای آن ها شبیه  کاغذ دیواری پوستری است اما ابعاد و وضوح چاپ روی آن بسیار متفاوت تر از بقیه میباشد و به همین دلیل وقتی کاغذ دیواری تصویری نصب میکنیم جلوه فوق العاده ای نسبت به بقیه انواع آن دارد.جنس این کاغذ دیواری ها مثل کاغذ دیواری های معمولی متنوع می باشد.

  • کاغذ دیواری های پوستری طبیعیت که می توانند در منزل یا در محل کار هم استفاده شوند به زیبایی می توانند محل زندگی را شاداب و با طراوت کنند،

  • کاغذ دیواری سه بعدی زیر مجموعه کاغذ دیواری تصویری می باشند.

  • بخصوص نوع چاپگری که استفاده میشود اثر خیلی زیادی بر خروجی ما خواهد داشت.

  • این نوع کاغذ دیواری دارای تنوع بسیار بالایی میباشند. تقریباٌ هر تصویری با کیفیت بالا را می توان روی این کاغذ دیواریها چاپ نمود.

  • از جمله کاغذهایی که در چاپ کاغذ دیواری تصویری استفاده می شود می توان کاغذهای پاستل، فیبرو، چرم و کتان را نام برد. البته تنوع کاغذ ها بیشتر از اینها می باشد.

  • عوامل مختلفی در چاپ بهتر این عکسها موثر هستند.

  • نوع رنگ مورد استفاده نیز از مهمترین عوامل کیفیت های متفاوت کاغذ دیواریهای پوستری هستند.

  • کاغذ دیواری تصویری هر نوع سلیقه و مکانی را پوشش میدهد.

  • تصاویر گل و کاغذ دیواریهای با تصاویر حیوانات از جمله پرمصرفترین کاغذ دیواریهای مورد استفاده در زمینه طبعیت هستند.

کاغذ دیواری های پوستری بناهای سنتی و قدیمی نیز طرفداران زیادی دارد.دیزاینر ها می توانند به کارفرماها به تناسب دکوراسیون و سبک آن و نیز سلیقه کارفرما ، پیشنهاد کاغذ دیواری پوستری را بدهند. نصب کاغذ دیواری پوستری ظرافت بیشتری را نسبت به کاغذ دیواریهای معمولی می طلبد و باید در هنگام نصب تا حد امکان از متر لیزی استفاده شود و کار به یک نصاب ماهر سپرده شود. باید در نظر داشت مرحله نصب می تواند مهمترین مرحله باشد زیرا در صورت یک نصب اشتباه تمام کار خراب خواهد شد.

1

2

3

4

5

6

7

8

9