چگونه پارکت لمینت را تمیز کنیم؟

روش تمیز کردن پارکت لمینت

برای جلوگیری از خرابی و آسیب پارکت ها باید نحوه شستشوی صحیح آن را یاد بگیریم. نظافت پارکت لمینت بهترین راه حل برای محافظت از کف های پارکت شده ، استفاده از جاروبرقی بصورت هفتگی  می باشد چون که از جمع شدن گرد و غبار و کثیفی جلوگیری می شود. همچنین استفاده از طی یا دستمال مرطوب به همراه مایعات شوینده نیز مانع از کثیف شدن یا خش افتادن روی پارکت ها می شود.

نظافت پارکت لمینت

روش براق کردن پارکت لمینت

بعد از شستشو می توان سطح پارکت لمینت را با روغن های مخصوص پارکت براق کرد.بهتر است که روغن ها را روس سطح پارکت اسپری کنید و با کمک دستمال روی سطح پارکت بمالید. اگر برای تمیز کردن پارکت ها از مواد شوینده شیمیایی استفاده می کنید بهتر است که هر دو هفته یک بار استفاده شود. اگر سطح پارکت لمینت شما دارای خراشیدگی می باشد بهتر است از موم های رنگی استفاده کنید این موم ها در رنگ های مختلف و بصورت رگه های چوبی موجود می باشند.

 تمیز کردن پارکت لمینت

روش لکه زدایی  پارکت لمینت

برای از بین بردن لکه آدامس از روی پارکت لمینت بهتر است که برای چند دقیقه کیسه ای از یخ بگذارید و سپس ماده چسبیده را با استفاده از شوینده های تجاری بردارید.امید است که مقاله فوق در باب چگونگی نظاقت پارکت و لمینت از سایت تیراژه هارمونی بود.

سایر مقالات مرتبط را در سایت تیراژه هارمونی بخوانید.

  • شرایط ضمانت و نکات پیش از نصب پارکت لمینت BRABUS
  • نظافت و مدت ضمانت پارکت-لمینت BRABUS
  • مزایا و طریقه نصب پارکت-لمینت BRABUS

شرکت تیراٰژه هارمونی مفتخر است که زیبا ترین و ماندگار ترین طرح ها را در زمینه اجرا و  فروش پارکت لمینت و کاغذ دیواری  ارائه دهد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید