پارکت لمینت انتخاب مناسبی برای پوشش کف

انتخاب پارکت لمینت در طراحی دکوراسیون

وقتی طراحی یک فضا را شروع می کنیم به همه عناصر(مبلمان، پرده، اکسسوری ها و ...) می اندیشیم، اما به فکر پوشش کف نیستیم.در واقع به اندازه ای که به عناصر دیگر توجه می کنیم از پوشش کف غافل می شویم.درصورتیکه اگر بدانید طرح و رنگ و نوع پوشش کف تا چه اندازه می تواند در طراحی تاثیرگذار باشد، اولین و مهم ترین عنصر را همان پوشش کف در نظر می گیرید. پارکت لمینت، انتخاب مناسبی برای پوشش کف ،اگر از قالیچه یا فرش استفاده کنید فضای خانه شما بسیار کوچک تر به نظر می رسد.درواقع پوشش کف ارتباط زیادی با ارتفاع دارد.اگر پوشش کف شما پارکت لمینت می باشد ، برای بزرگ تر نشان دادن فضای خانه بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید.

 قیمت پارکت لمینت

انتخاب پارکت لمینت تیره در دکوراسیون

همچنین می توانید از پارکت لمینت های رنگ تیره  استفاده کنید دراینصورت باید از کاغذدیواری های روشن استفاده کنید تا محیطی گرم و دلچسب برای شما ایجاد شود. پارکت لمینت، انتخاب مناسبی برای پوشش کف ، همچنین انتخاب نوع کفپوش می تواند از سرما یا گرما یا انتشار صدا هم جلوگیری کند.گروه تیراژه هارمونی ارائه کننده محصولاتی از پارکت لمینت باراباس و کاغذدیواری می باشد که می تواند همه نیازهای شما مشتریان عزیز را پاسخگو باشد.

پارکت لمینت باراباس

برای دیدن محصولات ما در زمینه پارکت و یا لمینت پارکت می توانید از سایت تیراژه هارمونی دیدن کنید.

  • سایر مقالات در زمینه های پارکت ولمینت پارکت
  • پارکت لمینت مناسب با خانه شما
  • خانه کوچک اما بزرگ داشته باشید!

شرکت تیراٰژه هارمونی مفتخر است که زیبا ترین و ماندگار ترین طرح ها را در زمینه اجرا و  فروش پارکت لمینت و کاغذ دیواری  ارائه دهد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید