طرز استفاده از کاغذ دیواری

طرز استفاده از کاغذ دیواری سوالات و جوابهایی که در زمینه استفاده از کاغذ دیواری از یکی از طراحان بزرگ پوشش های دیواری بیان شده است:

استفاده ازکاغذ دیواری:

1-آیا اشتباه است که همه خانه را کاغذ دیواری کنیم؟ جواب:تقریبا همیشه اشتباه است که در همه اتاق ها کاغذ دیواری طرح دار استفاده کنیم.باید کاغذ دیواری با رنگ ترکیب شود؛اگر چه همه کاغذ دیواری ها طرح دار نیستند.کاغذ دیواری هایی وجود دارند که شبیه رنگ هستند؛این ها مخصوص دیوارهایی هستند که ظاهر خوبی ندارند و یا اینکه مشکل است آنجا را ترمیم کنیم استفاده می شوند.

طرز استفاده از کاغذ دیواری

2- آیا اشتباه است که کاغذ دیواری طرح دار بزرگ را در یک اتاق کوچک مانند حمام به کار برد؟ جواب:البته در طراحی خوب باید المان غیر قابل انتظار داشته باشیم.کاغذ های طرح دار بزرگ در یک اتاق کوچک به عنوان یک سورپریز خوب و پر جاذبه به حساب می آید.

طرز استفاده کاغذ دیواری

3-آیا یک رنگ تیره کاغذ دیواری اتاق را کوچکتر نشان می دهد؟ جواب:اغلب مواقع ،بله.اگر چه همیشه مطلوب نیست که یک اتاق را بزرگ نمایش دهید.بعضی وقتها اتاق های بزرگ نیاز به یک رنگ تیره دارند تا آنها را راحتتر نشان دهد.بعضی وقتها زمانیکه یک اتاق با چوبها و مصالح تاریک مبله می شود،رنگ های تاریک تر روی دیوار ،مبلمان را این طور نشان می دهد که در حال حرکت به سمت دیوارها هستند و فضا را گسترده تر نشان می دهد.

طرز استفاده کاغذ دیواری

4-آیا می توان وسط دیوار طرح دار ، بوردر استفاده کرد؟ جواب:بله، برای کارهای ترکیبی نباید ارتفاع بیشتر از 36 فوت از کف باشد تا بتوانیم از بوردر استفاده کنیم.همچنین بوردرها می توانند در سقف و یا زیر سقف به کار برده شود.همیشه بهتر است که کاغذ پایین بوردر تاریکتر از کاغذ بالایی باشد.

طرز استفاده از کاغذ دیواری را از سایت كاغذ دیواری بخوانید

برای خواندن مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات سایت مراجعه كنید.

یا برای كسب اطلاعات بیشتر با كارشناسان ما در تماس باشید.

نحوه انتخاب كاغذ دیواری

نصب كاغذ دیواری راه پله

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید