بهترین طراحی داخلی اتاق خواب

بهترین طراحی داخلی اتاق خواب

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

جزئیاتی کوتاه در مورد چیدمان اتاق خواب که بایستی برای رسیدن به چیدمانی ایده آل بدانیم بعد از یک روز کاری سخت وقتی به خانه بر می گردیم احتیاج به فضایی داریم که حس آرامش را در ما به وجود آورد .اتاق خواب در خانه یکی از مکان هایی است که می تواند این حس آرامش و انرژی از دست رفته را به ما برگرداند . وسایل اتاق خواب و نوع چیدمان ، رنگ دیوارها یا کاغذ دیواری استفاده شده باید طوری باشد که این حس را در ما به وجود آورد.

دکوراسیون اتاق خواب

دکور تخت در اتاق خواب

یکی از اصول اولیه در دکوراسیون اتاق خواب تخت می باشد که باید طوری انتخاب شود که پنجره در سمت راست آن قرار گیرد تا نورگیر اتاق را تامین کند. چیدمان اتاق خواب می توانیم از کوسن های رنگی نیز بر روی تخت استفاده کنیم تا زیبایی آن را دو چندان می کند. نکته قابل توجه این است که حتما نباید همه وسایل در اتاق همرنگ باشند بلکه گاهی اوقات تضاد رنگی هم می تواند فضای اتاق را از یکنواختی بیرون آورد.از دیگر نکات ضروری در چیدمان اتاق خواب رعایت توجه به رنگ مبلمان و ست شدن رنگ کاغذ دیواری با آن است .

رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب

به عنوان مثال اگر رنگ کاغذدیواری اتاق شما کرم یا گلبهی می باشد استفاده از یک دکور چوبی و قوه ای می تواند به زیبایی اتاق کمک کند.

کاربرد تابلو در طراحی اتاق خواب

کاربرد تابلو در دکوراسیون اتاق خواب

تیراژه هارمونی اگر در اتاق از تابلو استفاده می کنید هرچه قاب تابلوها بیشتر باشد با دکور اتاق هماهنگ می شود، هرچه پهنای قاب کمتر باشد نقاشی داخل قاب جلوه بیشتری پیدا می کند.اگر می خواهید اتاق خواب متفاوتی داشته باشید بهتر است از مبل تک به همراه یک نور موضعی مثل نور آباژور استفاده کنید.استفاده از آباژورهای کوتاه که بر روی پاتختی استفاده می شود می توند فضای رمانتیکی را برایتان به وجود آورد.استفاده از گلدان های طبیعی و قاب عکس عزیزان نیز توصیه می شود.

Add comment


Security code
Refresh