کاغذ دیواری مدل دخترانه و پسرانه برای نوجوان ها

مدل های کاغذ دیواری دخترانه و پسرانه

معمولا کاغذ دیواری هایی که برای اتاق کودک یا نوجوان تولید می شوند از تنوع شکل و طرح بالایی برخوردارند .همین تنوع کاغذ دیواری طرح کودک یا نوجوان مشکلی برای والدین به وجود آوردهاست . البته ناگفته نماند که واقعا هم انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق نوجوان که از هر جهت مناسب باشد کار دشواری است و البته کمی گیج کننده .

مدل های کاغذ دیواری

بافت کاغذ دیواری

در واقع هر یک از کاغذ دیواری ها دارای ویژگی ها و زیبایی های مربوط به خود هستنند.توصیه ما به شما در انتخاب کاغذ دیواری کودک این هست که در ابتدا به بافت کاغذ دیواری توجه کنید. کاغذ دیواری ها از بافت های مختلفی تشکیل شده اند .

کاغذ دیواری نوجوانان

چه کاغذ دیواری برای اتاق کودک مناسب است؟

برای مثال کاغذ دیواری مخمل - کاغذ دیواری دوختی - کاغذ دیواری پارچه ای - کاغذ دیواری کریستالی - کاغذ دیواری پی وی سی . به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم برای اتاق کودک خود سعی کنید از کاغذ دیواری با بافتی انتخاب کنید که از دسته کاغذ دیواری قابل شستشو  باشد که از بابت نظافت اتاق کودک مشکلی نداشته باشید.

کاغذ دیواری پی وی سی

کاغذ دیواری های پی وی سی

کاغذ دیواری های پی وی سی قابل شستشو گزینه مناسبی برای دیور اتاق کودک هستند.اگر کودک شما دختر هست سعی کنید از کاغذ دیواری هایی با طرح های شخصیت های کارتنی یا پری دریایی یا گل استفاده کنید. اگر کودک شما پسر هست از کاغذ دیواری های با طرح ماشین یا حیوانات یا قطار استفاده کنید.

کاغذ دیواری پری دریایی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید