روانشناسی رنگ کاغذ دیواری

روانشناسی رنگ کاغذ دیواری

آشنایی با روانشناسی رنگ های کاغذ دیواری

در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با روانشناسی رنگ های کاغذ دیواری آشنا کنیم.یکی از ملاک های اصلی انتخاب کاغذ دیواری انتخاب رنگ مناسب در خرید کاغذ دیواری می باشد.در ادامه با رنگ های مختلف کاغذ دیواری می پردازیم.

کاغذ های دیواری نارنجی

کاغذ دیواری نارنجی اگر می خواهید احساس جوانی کنید از کاغذ  نارنجی رنگ استفاده کنید. معمولا افراد شاد از کاغذهای نارنجی استفاده می کنند.

کاغذ های دیواری نارنجی

کاغذ دیواری های آبی تیره

اگر به دنبال تمرکز بیشتر در محیط کار یا زندگی تان هستید از کاغذ دیواری آبی تیره استفاده کنید . کاغذ دیواری آبی باعث می شود که آشفتگی های ذهنتان دور شود و با تمرکز بیشتری بتوانبد تصمیمات مهم را بگیرید.

کاغذ های دیواری آبی تیره

کاغذ دیواری های سبز

اگر به دنبال سلامت هستید از کاغذ دیواری سبز رنگ استفاده کنید . رنگ سبز رنگ طبیعت می باشد و کاغذ دیواری سبز رنگ شروعی جسورانه است.اگر از کاغذ های سبز رنگ استفاده کردید به شما کمک می کند تا توانایی های خاص خود را بشناسید و بتوانید در دنیای واقعی به کار گیرید.

کاغذ های دیواری سبز

کاغذ های دیواری بنفش

انتخاب کاغذ بنفش روح تازه ای را به شما می بخشد در واقع  کاغذ های دیواری بنفش حس بشردوستانه را در شما تقویت می کند. اگر قصد شما ایجاد محیط دوستانه در خانه است از کاغذ بنفش استفاده کنید.

کاغذ دیواری بنفش

 کاغذ های دیواری آبی کمرنگ

اگر به دنبال آرامش می گردید از کاغذ دیواری آبی کمرنگ استفاده کنید .کاغذ دیواری آبی کمرنگ تنش و استرس را از شما دور می کند. کاغذ آبی با رابطه عاطفی شما هماهنگی دارد.

کاغذ دیواری آبی کمرنگ

کاغذ دیواری های گلبهی رنگ

کاغذ دیواری گلبهی رنگ شهامت می باشد . اگر قصد دارید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید از کاغذگلبهی رنگ استفاده کنید. این نوع کاغذ هیجان را در شما افزایش می دهد.

گاغذ های دیواری گلبهی

کاغذ های دیواری زرد

کاغذ  زرد به شما کمک می کند تا تمرکزتان را بالاتر برید و در واقع توانایی ذهنی و زیرکی شما را افزایش می دهد.

گاغذ های دیواری زرد رنگ

کاغذ دیواری های صورتی

اگر به دنبال عشق و مهربانی می گردید از کاغذ صورتی استفاده کنید . این رنگ می تواند قدرت درک و پذیرش را در شما بالا ببرد.

ترکیب کاغذ دیواری زرد و نارنجی

کاغذ های دیواری ترکیبی از رنگ های زرد و نارنجی

اگر از کاغذ نارنجی و زرد استفاده می کنید ، ترکیب این دو رنگ به شما کمک می کند تا تاریکی را از بین ببرید . این رنگ کاغذ دیواری هم در گروه کاغذ های شادی بخش قرار می گیرد.

کاغذ دیواری صورتی

 کاغذ دیواری های فیروزه ای

اگر احتیاج شدید به آرامش یا یک خواب راحت دارید از کاغذ دیواری به رنگ فیروزه ای استفاده کنید.

کاغذ دیواری فیروزه ای

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید