ترکیب رنگ کاغذ دیواری ها با هم

انتخاب بهترین ترکیب رنگ کاغذ دیواری

بعضی از رنگ های کاغذ دیواری هستند که انگار برای هم ساخته شده اند.در این مطلب سعی کرده ایم رنگ هایی از کاغذ دیواری را به شما معرفی کنیم که در کنار هم می توانند ترکیب رنگ جذابی را برایتان بسازند.

 ترکیب رنگ کاغذ دیواری خاکستری و صورتی

اگر شما هم از آندسته از افرادی هستید که تصور می کنید رنگ کاغذ دیواری خاکستری سرد و دلگیر است بهتر است تجدید نظر کنید و کافی است که کاغذ دیواری خاکستری کمی از گرمای کاغذ دیواری رنگ بنفش یا صورتی را به خود بگیرد و خانه شما زیر و رو کند.

کاغذ دیواری سرمه ای و قرمز

اگر قلبتان ضعیف است این نوع کاغذدیواری را به شما پیشنهاد نمی کنیم چرا که قرار گرفتن کاغذدیواری با پس زمینه سرمه ای و ترکیب رنگ قرمز بالاترین تضاد و انرژی را ایجاد می کند و اصولا کاغذ دیواری قرمز ضربان قلب را افزایش می دهد. البته ناگفته نماند کاغذ دیواری قرمز یا اصولا رنگ قرمز اشتها را نیز افزایش می دهد.

 کاغذ دیواری خاکستری و نارنجی

از مکمل رنگ های موفق دیگر ترکیب کاغذ دیواری خاکستری و نارنجی می باشد. اگر کاغذ دیواری خاکستری را انتخاب کردید دیگر نگران سردی خانه نباشید چونکه با ترکیب رنگ مبل یا پرده نارنجی می توانید فضای شادی را بوجود آورید.

 کاغذ دیواری کله غازی و خردلی

گر از کاغذ دیواری آبی کله غازی استفاده کردید می توانید از رنگ خردلی نیز در کنارش استفاده کنید و به فضای خانه خود عمق ببخشید در واقع این رنگ در کنار کاغذ دیواری کله غازی معجزه می کند.

کاغذ دیواری نسکافه ای و آجری

پالت رنگی دیگری که به شما پیشنهاد می کنیم رنگ کاغذ دیواری کرم نسکافه ای با قرمز آجری می باشد در واقع با افزودن رنگ قرمز آجری به کاغذ دیواری کرم نسکافه ای می توانید روح مدیترانه ای را در خانه خود ایجاد کنید. 

کاغذ دیواری

پارکت لمینت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید