کاربرد کاغذ دیواری تک رنگ در دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن با کاغذ دیواری تک رنگ

ممکن است شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که در اتاق نشیمن با فضایی نامتعارف یا ناقص روبرو هستید.که نمی دانید چه کاربردی برای آن در نظر بگیرید یا حتی به این بخش از فضا به عنوان فضایی بی استفاده نگاه کنید که به چشم انداز دکوراسیون شما آسیب می زند.اگر قسمتی از فضای اتاق نشیمن شما هم ساختاری نامتعارف دارد ایده های زیر می تواند شما را برای یک چیدمان استثنایی و چشمگیر کمک کند.مطمئن باشید اجرای همین ایده های کوچک خانه شما را از خانه های دیگر متمایز می کند.

 شرکت تیراژه هارمونی وارد کننده انواع کاغذ دیواری و پارکت لمینت متناسب با کاربرد های خانگی و اداری و صنعتی و ... همراه با شماست 

 

کاغذ دیواری تک رنگ

کاغذ دیواری تک رنگ

یکی از ویژگی های بسیار زیبا و مفید برای این فضاها استفاده از محیط دیوارهای آن می باشد. استفاده از کاغذ دیواری تک رنگ، چشمگیرتر و زنده تر جلوه گری می نماید.گروه تیراژه هارمونی با استفاده از متخصصین طراحی آشنا با تحولات روز دنیا در زمینه کاغذ دیواری و پارکت لمینت تلاش کرده مجموعه ای متنوع از طرح ها و رنگ های مختلف با بالاترین استانداردهای جهانی را گرد هم آورد تا شما عزیزان انتخابی آسان و مطمئن داشته باشید.

کاغذ دیواری تک رنگ

کاغذ دیواری تک رنگ اتاق خواب

ترکیب رنگ های کاغذ دیواری در اتاق خواب:قهواه ای ، سفید ، سبز:ترکیب رنگ کاغذ دیواری تیره و روشن در دکوراسیون اتاق خواب می تواند تضادی زیبا به وجود آورد. بهره گیری از این تضاد، ایده بسیار مناسبی برای چیدمان اتاق خواب فراهم می آورد. اما شاید اجرا و پیاده سازی چنین ایده هایی کمی مشکل به نظر برسد. در این مطلب نمونه ای از خلق چنین فضایی با ترکیب رنگ های کاغذ دیواری قهواه ای، سفید و چگونگی به کار بردن این ترکیب رنگ کاغذ دیواری در دکوراسیون اتاق خواب را بررسی می کنیم. در این ترکیب رنگ کاغذ دیواری با زمینه سبز به عنوان رنگی متمایز و چشمگیر در قالب جزییات مکمل دکوراسیون اتاق خواب استفاده می شود.

کاغذ دیواری تک رنگ

رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب

 3 دیوار اتاق را با کاغذ دیواری با زمینه رنگ سفید و یک دیوار را با کاغذ دیواری رنگ قهواه ای بپوشانید. همین دیوار با کاغذ دیواری قهواه ای می تواند دیوار را به فضایی برجسته و متمایز در خانه تبدیل کند. در اینصورت ترکیبی از وسایل قهوه ای و سفید به دلیل هارمونی که با کاغذ دیواری قهوه ای دارد می تواند به زیباتر شدن فضا کمک کند. قیمت کاغذ دیواری همچنین می توانید از تابلوهای نقاشی و هنری بر بری دیوار استفاده کنید که دارای ترکیب رنگی سبز و قهوه ای و سفید باشد که هماهنگی کامل با کاغذ دیواری دارد.

کاغذ دیواری تک رنگ

خرید کاغذ دیواری تک رنگ

کاغذ دیواری با طرح ساده شاید به جرات بتوان گفت پر مصرف ترین نوع کاغذ دیواری می باشد. این نوع کاغذ دیواری در تمام منازل استفاده می شود و در کنار کاغذ دیواری های طرح دار از آن استفاده می کنند.این کاغذ دیواری به دلیل همین نامشان و سادگیشان همیشه در بورس بوده و تمام کمپانی ها انواع مختلف آن را در رنگها متفاوت تولید می کنند. در اکثر آلبومها که طرح های مختلف کاغذ دیواری وجود دارد معمولاً یک نوع کاغذ دیواری با طرح ساده نیز در کنار آن  جهت ست کردن کار دیده می شود. در این سایت شما می توانید هزاران مدل کاغذ دیواری را با رنگ های مختلف مشاهده کنید.

کاغذ دیواری تک رنگ

انتخاب کاغذ دیواری تک رنگ

درست است که کاغذ دیواری یک انتخاب بسیار مناسب برای دیوار داخلی منزل است ولی انتخاب کاغذ دیواری مناسب آنچنان کار ساده ای نیست مخصوصا برای ما ایرانی ها که وسواس زیادی در تزیین دکوراسیون به خرج می دهیم. تنوع زیاد طرح و مدل کاغذ دیواری های موجود در بازار دکوراسیون هم عامل موثری در سختی انتخاب ها می شود.
نمونه مدل هایی که در این صفحه میبینید دارای طرح های هندسی، تک رنگ و تا حدی ساده هستند و انتخاب بسیار مناسبی برای دیوار منزل افرادی هستند که از طرح های رنگارنگ و زرق و برق دار فراری هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید