نکاتی در خانه داری مدرن

خانه داری به سبک مدرن

این نکات  هرچند ساده در خانه داری مدرن بسیار کاربردی و حیاتی میباشند. با رعاییت این موارد میتوانید به سادگی خانه ای مرتب و با آرامش داشته باشید.اگر هنوز کاست های قدیمی را در خانه دارید میتوانید از قاب های آن ها جهت نگهدای هندزفری یا کابل های  usb و.... استفاده کنیدبا این کار هم از آن ها محافظت میکنید هم اینکه دیگر نگران کم شدن آن ها نیستید و خیلی ساده میتوانید آن را بیابید.

استفاده از قوطی های کبریت

بعضی از قوطی کبریت ها را دور نیندازید. برخی که دارای رنگ و طرح جذابی هستند را نگه داشته و از آن برای جمع کردن سوزن ها، گیره کاغذ و نگهداری دکمه لباس استفاده کنید. اینکار باعث میشود بدون هیچ هزینه ای یک جعبه کوچک برای نگه داشتن لوازم ریز خیاطی داشته باشید.

استفاده از جعبه های دستمال کاغذی

جعبه های دستمال کاغذی برای نگهداری از کیسه زباله یا کیسه فریزر استفاده کنید و آن ها را طوری در جعبه قرار دهید که مثل استفاده از دستمال کاغذی از جعبه خارج شود. در این حالت ظاهری متفاوت به محل نگهداری کیسه ها میدهید و به راحتی قابل دسترسی شما خواهند بود.

لوله های مقوایی دستمال کاغذی

 لوله مقوایی دستمال توالت از بهترین اتخاب ها برای نگه داشتن کلیپس و کش سر میباشد. این استوانه شما را از خرید جعبه نگهداری این وسایل بی نیاز میکند. میتوانید آن را طوری که دوست دارید رنگ بزنید و روی میز آرایش قرار دهید.

جداسازی پرز های بلال

برای جدا کردن پرزهای بلال از یک مسواک استفاده کنید  با برس مسواک به راحتی کوچکترین پرزها هم از بین دانه های بلال جدا میشود. فقط دقت کنید، مسواکتان نو باشد. نیازی نیست مسواک گران بخریم با یک مسواک معمولی خیلی ساده تمام پرزهای بلال را جدا میکنیم.

شرکت تیراژه هارمونی تولید کننده و واردکننده پارکت لمینت و کاغذ دیواری با ارائه خدماتی نوین در خدمت شما عزیزان می باشد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید